Eversheds Sutherland
REDOX
INISOFT

Spoločnosť na výrobu mazív predstavuje nový obal svojich výrobkov

S novými obalmi TOTAL môžu spotrebitelia na prvý pohľad poznať produkt, ktorý potrebujú, a to vďaka farebnému rozlíšeniu ich vlastností.

Spoločnosť na výrobu mazív predstavuje nový obal svojich výrobkov

Foto: TOTAL

Spoločnosť Total predstavila nové obaly pre celý rad svojich mazív značiek TOTAL a ELF. Na prvý pohľad upútajú nové farby, štítky a ergonomickejší dizajn.

Zníženie hmotnosti obalov ušetrí vďaka úsporám surovín za rok emisie 9 500 ton CO2. To prispieva k dosahovaniu cieľov spoločnosti stať sa popredným zodpovedným dodávateľom energie.

Obal na špici inovácií

Nové obaly TOTAL a ELF sú krokom vpred. Sú praktickejšie a ľahšie čitateľné aj v detailoch. Kto niekedy nezažil pohľad na rad motorových olejov na polici a nevedel, ktorý z nich vybrať?

S novými obalmi TOTAL môžu spotrebitelia na prvý pohľad poznať produkt, ktorý potrebujú, a to vďaka farebnému rozlíšeniu:

  • platinová farba pre najvyššiu úroveň
  • strieborná pre výrobky stredného radu
  • bronzová pre výrobky základného radu

Zákazníci potom môžu získať detailné informácie o výrobku, ktorý potrebujú, z nového štítku, ktorý je oveľa prehľadnejší a ľahšie čitateľný.

Unikátny nový štítok v štýle palubnej dosky

Základné produktové informácie sú situované okolo loga firmy v štýle palubnej dosky automobilu. Zobrazujú viskozitu, certifikáty výrobku a QR kód, ktorý možno použiť na rýchle potvrdenie pravosti. Takýto štítok sa zásadne odlišuje od ostatných a predstavuje pokrok v odovzdávaní informácií o mazivách.

Nová ergonómia pre lepšiu zákaznícku skúsenosť

Nové obaly ponúkajú nový dizajn a ergonomickejšie držanie, ktoré uľahčuje úchop i prenášanie. Uzávery obalu boli tiež funkčne inovované pre jednoduchšiu výmenu a doplňovanie mazív a tiež aby zvýšili ochranu proti falšovaniu.

„Vždy sme ponúkali produkty, ktoré sú pre zákazníkov veľmi ľahko rozpoznateľné,“ hovorí Lukasz Semeniuk, Managing Director, CE HUB, Total ČR.

„Dnešní zákazníci však potrebujú rôzne informácie o produktoch a o tom, ako ich používať, a preto sme sa rozhodli naše obaly inovovať v tvare, farbe a štítku. Úlohou bolo udržať výrazný dizajn, aby zákazníci naše produkty TOTAL a ELF ešte ľahšie rozpoznali. Myslím, že sme náš cieľ dosiahli a výsledky sú vynikajúce,“ dodáva.

 
 

Pre prečítanie celého obsahu musíte byť súčasťou nášho predplatného

za 99 € bez DPH získate na 1 rok

  • Predplatné mesačníka Odpadové hospodárstvo (ISSN 1338-595X)
  • Prístup ku všetkým článkom na Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom na Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom na Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)
chcem sa prihlásiť chcem získať predplatné
Značky
emisieobaly

Mohlo by vás zaujímať

Monitoring odpadového hospodárstva | 23. - 29. 9. 2020

Monitoring odpadového hospodárstva | 23. - 29. 9. 2020

Prehľad noviniek v médiách, legislatíve, investíciách a verejnom obstarávaní v odpadovom hospodárstve za uplynulé obdobie.

Program Envirogranty prerozdelí  neziskovým organizáciám 100-tisíc eur

Program Envirogranty prerozdelí neziskovým organizáciám 100-tisíc eur

Nadácia VÚB vyhlasuje úplne novú grantovú schému, aká nemá na Slovensku vzhľadom na svoje zameranie obdobu.

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 22. 9. 2020

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 22. 9. 2020

Prehľad noviniek v médiách, legislatíve, investíciách a verejnom obstarávaní v odpadovom hospodárstve za uplynulé obdobie.