NATUR-PACK

Projekt Vezmi si ma bol ocenený v súťaži PROKOP 2020

Projekt OZV ENVI - PAK sa zameriava na boj proti litteringu - voľne pohodenému odpadu v prírode. Na 11. ročníku súťaže získal druhé miesto.

Projekt Vezmi si ma bol ocenený v súťaži PROKOP 2020
Ilustračné foto: Pixabay

OZV ENVI-PAK inicioval projekt Vezmi si ma pred dvoma rokmi. Jeho cieľom nie je konkurovať ostatným aktivitám bojujúcim proti znečisteniu. Naopak, spája komunity a mobilizuje nadšencov, aktivistov, občianske združenia, firmy a samosprávy, ktorým nie je ľahostajné životné prostredie.

„Veľmi sa tešíme z ocenenia a vážime si, že Asociácia public relations Slovenskej republiky (APRSR) ohodnotila práve tento projekt, ktorého cieľom je prepájať a podporovať všetkých, ktorí bojujú proti znečisteniu voľne pohodeným odpadom,“ vyjadrila svoju radosť riaditeľka pre komunikáciu a marketing OZV ENVI - PAK Katarína Kretter.

Informuje ľudí o problémoch s voľne pohodeným odpadom, pomáha a motivuje ich k vyčisteniu okolia od voľne pohodeného odpadu. Za dva roky sa do projektu zapojili desiatky inštitúcií a stovky ľudí vrátane známych osobností a influencerov.

Do súťaže PROKOP 2020 sa tento rok prihlásilo rekordných 143 projektov v 7 hlavných kategóriách.

„Súťažili sme v silnej konkurencii takých významných spoločností, akými sú Slovenská sporiteľňa, IKEA, Henkel Slovensko, ČSOB, O2 Slovakia, Lenovo Slovakia a mnohí ďalší. O to viac je pre nás toto ocenenie povzbudením do ďalších aktivít, ktoré majú zmysel,“ zhodnotila K. Kretter.

Zdroj: www.envipak.skwww.triedime.skwww.zodpovednaspolocnost.skwww.vezmisi.ma

ENVI-PAK je komunikačným partnerom denníka Odpady-portal.sk.



Diskusia(0)