Psičkári sa pýtajú, čo majú z toho, že platia miestne dane
[20.7.2009, Sme] Majitelia psov za nich platia miestnu daň. Mnohí sú však nespokojní, že od samospráv necítia žiadnu podporu. <a href="http://liptov.sme.sk/c/4935656/psickari-sa-pytaju-co-maju-z-toho-ze-platia-miestne-dane.html">celý článok >></a>