25.10.2011
Poľské mestá investujú do odpadového hospodárstva
Štetín je ďalším poľským mestom, ktoré ohlásilo masívne investície
do odpadového hospodárstva. Po Krakove, Bydgoszczi a Białystoku,
ktoré oznámili tendre v celkovej sumárnej výške 1,6 miliárd
zlotých (cca 365 mil. eur) na výstavbu spaľovní odpadov, Štetín
v auguste ohlásil podobnú investíciu do spaľovne odpadov, ktorá
by mala byť spustená do roku 2015, informuje poľský magazín Puls
Biznesu.