NATUR-PACK
MEVA SK
INISOFT

Dvořák Hager & Partners majú 10 rokov

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners si minulý týždeň pripomenula 10. výročie svojho vzniku. Boli sme pri tom.

Dvořák Hager & Partners majú 10 rokov

Desiate výročia svojho vzniku sa nieslo v znamení motta „S nami vyhráte“. Hostia spoločenského večera zažili večer plný hudby, gastronomických špecialít, degustácie vín a popritom mohli nazrieť aj do sveta kasína.

Naše vydavateľstvo PROPERTY & ENVIRONMENT spolupracuje s kanceláriou Dvořák Hager & Partners (predtým NH Hager Niederhuber Advokáti s. r. o. - pozn. red.) prakticky od svojho vzniku v roku 2009, jeho advokáti sú odbornými autormi a dlhoročnými pravidelnými prispievateľmi mesačníka Odpadové hospodárstvo, ako aj elektronických denníkov Odpady-portal.sk a Energie-portal.sk. Bernhard Hager je tiež spoločníkom vydavateľstva.

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners vznikla spojením českej advokátskej kancelárie Dvořák & Spol. a slovenskej advokátskej kancelárie NH Hager Niederhuber.

Zameriava sa najmä na oblasti obchodného práva a práva obchodných spoločností, vrátane oblasti fúzií a akvizícií, práva životného prostredia, energetiky a pracovného práva. Pravidelne je odporúčaná medzinárodnou publikáciou Legal 500 pre oblasti fúzií, akvizícií a práva obchodných spoločností, nehnuteľností a súdnych sporov.

Kancelária je tiež odporúčaná poprednou ratingovou agentúrou vedúcich advokátskych kancelárií Chambers & Partners pre oblasti fúzií, akvizícií, korporátneho práva a veľmi odporúčaná pre oblasť pracovného práva.

V súťaži Právnická firma roku bolia opakovane ocenená v kategóriách právo obchodných spoločností, fúzia a akvizícia a v kategórii pracovné právo ocenená ako veľmi odporúčaná kancelária.

FOTOREPORT

Hore zľava: JUDr. Stanislav Dvořák , Ph.D., LL.M. a Mag. Bernhard Hager , LL.M.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Návrh štátneho rozpočtu pre rok 2022 počíta s 28 mil. eur pre odpadové hospodárstvo

Návrh štátneho rozpočtu pre rok 2022 počíta s 28 mil. eur pre odpadové hospodárstvo

Do odpadového hospodárstva ide 42 % výdavkov rezortu životného prostredia, čo je európsky priemer.

Skládka odpadov pri Nitre má navýšiť svoju kapacitu. Poznáme podrobnosti

Skládka odpadov pri Nitre má navýšiť svoju kapacitu. Poznáme podrobnosti

Prevádzkovateľ skládky chce zvýšiť jej kapacitu približne o 15 %.

Ministerstvá sa nedohodli, odpadu pribudne. Výrobcovia cigariet zväčšujú škatuľky

Ministerstvá sa nedohodli, odpadu pribudne. Výrobcovia cigariet zväčšujú škatuľky

Nové environmentálne pravidlá majú nezamýšľaný dopad: viac odpadu a viac emisií.