Dvořák Hager & Partners majú 10 rokov | ODPADY-PORTAL.SK
Eversheds Sutherland
REDOX
INISOFT

Dvořák Hager & Partners majú 10 rokov

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners si minulý týždeň pripomenula 10. výročie svojho vzniku. Boli sme pri tom.

Dvořák Hager & Partners majú 10 rokov

Desiate výročia svojho vzniku sa nieslo v znamení motta „S nami vyhráte“. Hostia spoločenského večera zažili večer plný hudby, gastronomických špecialít, degustácie vín a popritom mohli nazrieť aj do sveta kasína.

Naše vydavateľstvo PROPERTY & ENVIRONMENT spolupracuje s kanceláriou Dvořák Hager & Partners (predtým NH Hager Niederhuber Advokáti s. r. o. - pozn. red.) prakticky od svojho vzniku v roku 2009, jeho advokáti sú odbornými autormi a dlhoročnými pravidelnými prispievateľmi mesačníka Odpadové hospodárstvo, ako aj elektronických denníkov Odpady-portal.sk a Energie-portal.sk. Bernhard Hager je tiež spoločníkom vydavateľstva.

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners vznikla spojením českej advokátskej kancelárie Dvořák & Spol. a slovenskej advokátskej kancelárie NH Hager Niederhuber.

Zameriava sa najmä na oblasti obchodného práva a práva obchodných spoločností, vrátane oblasti fúzií a akvizícií, práva životného prostredia, energetiky a pracovného práva. Pravidelne je odporúčaná medzinárodnou publikáciou Legal 500 pre oblasti fúzií, akvizícií a práva obchodných spoločností, nehnuteľností a súdnych sporov.

Kancelária je tiež odporúčaná poprednou ratingovou agentúrou vedúcich advokátskych kancelárií Chambers & Partners pre oblasti fúzií, akvizícií, korporátneho práva a veľmi odporúčaná pre oblasť pracovného práva.

V súťaži Právnická firma roku bolia opakovane ocenená v kategóriách právo obchodných spoločností, fúzia a akvizícia a v kategórii pracovné právo ocenená ako veľmi odporúčaná kancelária.

FOTOREPORT

Hore zľava: JUDr. Stanislav Dvořák , Ph.D., LL.M. a Mag. Bernhard Hager , LL.M.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Zvolili nové vedenie a prezentovali komunálnu techniku. Čo priniesol jarný snem ZOVP (+FOTO)

Zvolili nové vedenie a prezentovali komunálnu techniku. Čo priniesol jarný snem ZOVP (+FOTO)

Jarný snem Združenia organizácií verejných prác SR sa konal 25. mája 2023 v Patinciach.

OZV ENVI - PAK prezentovala novú online hru o triedení odpadu

OZV ENVI - PAK prezentovala novú online hru o triedení odpadu

Hra je určená pre širokú verejnosť a nadväzuje na behaviorálne techniky, ktorými ENVI - PAK motivuje ľudí k pozitívnej zmene správania.

Čo všetko vieme o mikroplastoch? Sú všade, no nakoľko nám škodia zatiaľ nie je jasné

Čo všetko vieme o mikroplastoch? Sú všade, no nakoľko nám škodia zatiaľ nie je jasné

Drobné plastové čiastočky sa vyskytujú aj na najodľahlejších miestach na planéte, konzumujeme ich v potravinách a vdychujeme zo vzduchu. Doposiaľ však nemáme jednoznačné závery o tom, či negatívne vplývajú na ľudské zdravie a fungovanie ekosystémov.