József Nagy: áno pre energetické zhodnocovanie odpadov
Minister životného prostredia József Nagy sa účastní dvojdňového
(9.–10.6.) rokovania Environmentálnej rady ministra v Trenčíne.
Na včerajšej tlačovej konferencii sa vyjadroval i k problematike
odpadového hospodárstva, kde vyjadril podporu pre energetické
zhodnocovanie odpadov. Včera sme získali i reakciu MŽP SR na
doterajšie nezverejnenie Programu odpadového hospodárstva SR.